♥ Rodiná pouta ♥

18. září 2007 v 18:20 | Sam32 and puntička |  Rodiná pouta

Co uvidíte v Rodinných poutech

Dana Morávková a Viktor Limr v seriálu Rodinná pouta
Dana Morávková a Viktor Limr v seriálu Rodinná pouta
František Rubeš (Jan Kačer) ví, kde hledat Jiřího potomka - dědice po tetě Kateřině. Tam, kde je Jiřího prsten.
Prsteny jim jako dětem přivezl otec z Indie. Jsou to vzácné prsteny, které se vyráběly jen do konce 18.století. Nejsou puncované, ale drahý je na nich kámen. Cena prstenu se pohybuje kolem milionu korun. Jiří byl sice nespolehlivý, ale prsten si hlídal. Rubeš má prsten svůj, sestry Kateřiny, je mu tedy jasné, že třetí prsten odhalí dědice.
Andrea (Dana Morávková) ví, že Rubeš hledá dědice jen proto, aby ona peníze nedostala. Pro Rubeše je ale dědic nadějí, že to s jejich rodinou není tak zlé. Doufá, že ho Jiřího syn pochopí. Andrea nabízí Rubešovi příměří. Budou hledat společně a ona mu pak půjde z cesty. Rubeš příměří odmítá, nevěří jí, nechápe jak se jeho dcera může takhle chovat. Andreu naštve ji i Petr (Daniel Bambas), který jí připomene, že jeho úkolem je dědice hledat ne zatajovat.

Petr ověřoval aukční síně a za posledních deset let se v nich prsten neobjevil. Jiří zemřel na selhání srdce v Ruzyňské věznici, ale pár hodin před smrtí mluvil s někým od Rubešů. Tahle informace Rubeše velmi překvapí, nic o tom neví.

Jiřině Rubešové (Lenka Termerová) se nelíbí, že se Rubeš vrhl do pátrání po dědici po hlavě. Je ráda, že aspoň Ivanka (Zdeňka Žádníková - Volencová) je šťastná. Ivana si život s Richardem (Tomáš Matonoha) užívá. Konečně našla toho pravého.

Krátký (Jan Révai) vysvětluje Anně (Hana Holišová), že jediné, co může udělat je sepsat stížnost na ředitele nemocnice Wagnera (Martin Zounar). S placením operace je to celé jeho rozhodnutí a nikdo s ním nehne. Doktor Kratochvíl (Viktor Limr) prý o všem ví. Až bude Wagner sesazen, na jeho místo přijde někdo schopnější.
Anna říká Kratochvílovi, že neví, jak matce říct, že do nemocnice nenastoupí. Kratochvíl bere jako definitivní, že její matka do nemocnice nastoupí. Anna mu ještě říká o stížnosti na Wagnera. Kratochvílovi se to nelíbí a roztrhá ji. Peníze na operaci shánět nemá.

Andrea zve Kratochvíla na chalupu.

Zoufalá Ilonka (Hana Baroňová) se svěřuje Pufovi (Zbyněk Fric), že jí Simona (Alice Bendová) vrátila o tisíc korun míň. Nabízí Simoně, že když jí dá v salonu lepší místo na dluh zapomene. Simona to bere jako troufalost a vyhazuje ji. Ilonka je bezradná. Andrea se od Pufa o dluhu dozvídá. Využívá příležitosti a Simoně vynadá. Chce, aby to dala do pořádku a Ilonku přijala zpět.

Simona trpí, že jsou na ni všichni zlí. Chce vědět, jestli si ji Filip (Otto Kallus) opravdu vezme. Nechce se smířit s pocitem, že by tolik energie a času vložila do úsilí stát se jednou z rodiny Rubešů zbytečně. Filip chce mít hlavně pokoj, proto se svatbou souhlasí.

Stáňa (Sandra Pogodová) je z Petra nadšená a nechápe, že se s ním Anna ještě nesešla. Anna mu volá, žertují spolu a domlouvají si kafe. Stáňa si ale na Petra dělá nárok, i když je Annina kamarádka. Neuvědomuje si, že by tím mohla ohrozit přátelství s Annou

Kratochvíl přijel za Andreou na chalupu pod záminkou vrácení auta. Andree ale podléhá....
Tady je pár foteček Rodiná Pouta:
Rodinná pouta byla a stále jsou prvním počinem svého druhu v ČR.
· Za více než rok existence seriálu se Rodinná pouta stala fenoménem.
· Unikátní systém výroby dává tvůrcům možnost pracovat s příběhem tak, aby se stal přirozenou a vítanou součástí každodenního života.
· Postavy a postavičky spojené pouty široké škály mezilidských vztahů vstupují každé úterý a čtvrtek v hlavním vysílacím čase do českých domácností.
· Kromě 116 dílů televizního seriálu vznikly během prvního roku existence Rodinných pout také tři úspěšné knihy a CD s hudbou ze seriálu.
· K seriálu se vázalo množství doprovodných aktivit, jako byly televizní pořady a veřejné akce za účasti nejznámějších protagonistů.
· Úspěch seriálu Rodinná pouta logicky vyústil v pokračování II. řadou.

II. ŘADA SERIÁLU RODINNÁ POUTA
Co je silnější - láska nebo pouto k rodině?


Nová série Rodinných pout bude mít 103 dílů. Je obohacena o další postavy, které jsou mezi sebou propojeny příbuzenskými vztahy. Základní dějovou linií je vztah dvou mladých lidí plný překážek a nedorozumění.Jan Skála je mladý, úspěšný a ambiciózní manažer v rodinné firmě, o kterého se vdavekchtivé dívky jen perou. On však nebere život příliš vážně a nechce se vázat. Má spoustu společenských závazků a povinností ke své nové rodině a společné firmě. Miluje vzrušení a vyhledává nebezpečné situace.Marie je skromná dívka, která žije v Kostelci s rodiči a bratrem v domě své babičky. Její rodina neustále bojuje s nedostatkem peněz a v domácnosti vládne tvrdou rukou otec. Marie právě prochází těžkým obdobím. Zatím pořád hledá své místo v životě a do cesty se jí staví množství překážek. Má však velké tajemství, které může vše zkomplikovat. Mohou se tak velké protiklady přitahovat? Jak dopadne novodobý příběh o "ošklivém káčátku"? Nastane proměna "káčátka v krásnou labuť"?Příběh začíná po roce od skončení první řady seriálu. Nadále se v něm budeme setkávat s rodinou Rubešových. Zatímco František Rubeš musí slevit ze svých pracovních aktivit, jeho manželka se vrhla do nového podnikání. Drží rodinu pohromadě a snaží se, aby také jejich děti držely při sobě. Všechny zaskočilo Andreino překvapivé rozhodnutí vzít si Hynka Skálu a skončit s prací v rodinné firmě. Její okolí nevěří, že je schopná takové změny. Myslí to Andrea upřímně nebo se jedná o další rafinovaný úskok? Hynek Skála je ředitelem rodinné firmy Rubešových a věří, že si i v soukromém životě našel novou oporu. Co na to jeho syn Jan?

Adam odjel do Švýcarska společně s Evou, která se tam věnuje studiu medicíny.

Ve vile stále bydlí Ivana společně se Sýkorou a se svými dětmi. Jejich vztah je plný drobných krizí. Bude Sýkora schopen vzdát se dosavadního stylu života?

Marcela žije se svým synem v Kostelci, její nevyrovnaný manžel Filip se během uplynulého roku stal populární osobností, ale z jiného důvodu, než si sám přál. Odolá jejich vztah náporu náhlé Filipovy slávy?

Simona žije s doktorem Wagnerem, ale dělá mu ze života peklo. Wagner se často chodívá svěřovat Liškovi, se kterým zůstali přáteli. Jaké intriky Simona připravuje a proč si hraje na napravenou?

Liška si otevřel soukromou ordinaci. Zaměstnává sestřičku Oldřišku, se kterou nikdy není o zábavu nouze. Bude podnikatel ve zdravotnictví úspěšnější v používání netradičních léčebných metod než v soukromém životě?

Krátký nemůže Andree zapomenout, jak se k němu zachovala. Je přesvědčen, že přispěla svým dílem k opletačkám, které měl s policií. Překoná pocit ublíženosti, nebo bude stále toužit po pomstě? Krátkého bratr Puf si otevřel drahou restauraci, kam nastoupil na místo klavíristy záhadný Viktor Švarc.

Citlivou sekretářku Haničku mrzí, že zůstala sama bez mužské opory. Je na mateřské dovolené s vytouženým dítětem, ale nikterak dobře se jí nedaří.

Ondřej Prchal si s kamarádem z Kostelce Mirkem a s Marcelou Rubešovou otevřeli sportovní bar v Praze. Ondřeje v baru občas navštěvuje sestra Markéta. Vyřeší už konečně své neustálé problémy s partnery?

V domácnosti Rubešových i nadále hospodaří svérázná Růžena, která jezdí do Kostelce za svou matkou a bratrem.

Rodina jejího bratra žije v Kostelci v domě babičky poté, co je z jejich pražského bytu vystěhoval nový majitel domu. Jmenují se Boháčkovi a mají dceru a syna. Zatímco Mirek podniká s Ondřejem Prchalem a Marcelou Rubešovou, jeho sestra Marie je momentálně bez práce. Její touha je stát se módní návrhářkou. Podaří se jí tento velký sen realizovat? Mariina matka je submisivní, zcela pod nadvládou svého manžela. Pracuje jako masérka v kosmetickém salonu.

Na všechny otázky nám odpoví II. řada seriálu Rodinná pouta. A rodinná pouta budou i v tomto roce tím hlavním, co určuje osudy našich starých známých i nových hrdinů.

Výroba:
Unikátní systém výroby, který umožňuje plynulé natáčení jednotlivých dílů a jejich postupné nasazování do vysílání, je v českých podmínkách použit poprvé a dává tvůrcům široké možnosti. Tento výjimečný systém, při kterém bude tvorba scénářů i natáčení probíhat v blocích, umožní týdně dokončení dvou nových dílů. V různých fázích výroby tedy bude vždy několik jednotlivých dílů, což dává tvůrcům jedinečnou možnost pracovat s příběhem, jehož závěr je díky tomu ještě v tuto chvíli pod rouškou tajemství. Tvůrci mají příležitost flexibilně pracovat s herci, využívat všech možností a variability interiérů i exteriérů, které jsou k dispozici, pružně rozvíjet děj příběhu a pracovat s velkým množstvím postav, které se v seriálu objeví. Výrobu seriálu zajišťuje pro televizi Prima společnost PROTV, s.r.o.


Autorkami scénáře jsou dvojčata Kateřina a Jitka Bártů.,
které se narodily ve znamení Vah roku 1974 v Jihlavě. Scénáristiku studovaly
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí desing na tomto blogu ???

Je super !!! 49.5% (90)
Ano,je moc pěkný !!! 12.6% (23)
Ujde !!! 18.1% (33)
Není pěkný !!! 3.3% (6)
Fůůůůůůj !!!! 16.5% (30)

Komentáře

1 Thomas117 Thomas117 | 1. října 2007 v 15:06 | Reagovat

Ahoj u mě je bleskovka tak se prosím přihlas

2 ŠÁROVÁ MILENA ŠÁROVÁ MILENA | 14. února 2008 v 11:40 | Reagovat

jsou to velmi dobrý herci,mají výborný scénář

3 ŠÁROVÁ MILENA ŠÁROVÁ MILENA | 14. února 2008 v 11:41 | Reagovat

který není obviklí, podiná pouta jsou lepší neš ordinace v růžové zahradě

4 nikita nikita | E-mail | 22. března 2008 v 8:38 | Reagovat

ahojky ty fotky jsou pekne stare mam prece pravdu ne muzete tam dat plosim nejake nove dekuji ...

5 psychoanalyzer psychoanalyzer | Web | 19. června 2015 v 6:31 | Reagovat

nebankovní půjčka online žulová :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama